Translater

2009. december 5., szombat

Joyful Time

Ezeket az oldalakat a DDD decemberi collabjával készítettem.

Kivételesen nem karácsonyi fotót használtam, de annyira illett Tündi piros pulcsis fotója hozzá, hogy erre esett a választásom :)


Ez pedig a tavalyi ajándékbontós fotóval, és az A.B.Design részletével készült.



A készlet most 20% kedvezménnyel kapható a DDD-nél.

Második esély

Jó hír azoknak, akiknek tetszik a Winter Magic. Ha ellátogatsz a DST fórumra, és ennél a topicnál hagysz egy megjegyzést, akkor jövő pénteken te lehetsz az egyik szerencsés nyertes, aki megkapja a készletet :)

Sok szerencsét mindenkinek!

2009. december 4., péntek

CT call

Nem, nem én szaladok ennyire előre. Miss Honey hirdetését szeretném reklámozni. Ennyit megérdemel még tőlem.
Felhívom azonban a figyelmeteket, hogy csak azok jelentkezzenek, akik rengeteg szabadidővel rendelkeznek, ugyanis nagyon aktív a kis hölgy. Viszont nagyon szépek és bőségesek a készletei.
Itt az eredeti felhívás:

Ha ide kattintasz, a blogján is megnézheted, az új készleteinek előkéjével együtt. Rádaásul egy freebie mini készlet, és egy játék is vár nála, a legújabb bejegyzésénél. A játék lényege, hogy írd meg mit szeretnél a télapótól, és megnyerheted az általad kiválasztott Miss Honey készletet.

2009. december 3., csütörtök

Téli mese

Ezzel a történettel véget ér Alevtinánál a vendégeskedésem. Nem mondom, hogy bánom, mert megvan rá az okom, amiért több CT-met is visszamondtam. Gondolom már többen észrevettétek, hogy lecsökkent a blinkiek száma az oldalsávban. :) Hogy mi az oka, néhányan már tudjátok, a többieknek viszont még egy darabig titok marad. ;) Ne aggódjatok, hamarosan elárulom titkolózásom okát.
És akkor jöjjön az kötelező. Alevtina készlete, a Winter tale már kapható. A blogjában ennél a bejegyzésnél találtok róla leírást bővebben, és a boltok linkjét is, ahol kapható.
Így mutat az előkéje:

Az állatkák nagyon tetszettek, aztán végül mégsem használtam fel őket. Így alakult. Mutatom az oldalaimat is:

 A Jégkirálynő szerepében: Tünde lányom ;)

Itt pedig a három jómadár látható.

Ez kicsit minimál lett, de egyszerűen nem kívánkozott rá más semmi.

2009. december 1., kedd

Indul a vonat Nagykarácsonyba :)

Újabb utazásra hívlak benneteket. Megérkezett az STS menetrendszerű járata, amely ezúttal Nagykarácsonyba szállítja utasait ;)
Akinek még nincs karácsonyi készlete, az ragadja meg az alkalmat, és gyűjtse be ezeket a remek kis alkotásokat.
Megint ajánlom figyelmetekbe Ányi és Kovaxka részletét is, ugyanis ők is beszálltak az alkotásba.
De amúgy is van miből választani, ugyanis több, mint 40 állomása van ennek a vonatnak. Akkor tehát bőröndöket, utazótáskákat, hátizsákokat előkészíteni. Indulásképp az én részletemet innen szedhetitek le. :)
Mutatom is, hogy mit alkottam:



image is linked

Olyan szerencsés vagyok, hogy LaceE barátom már készített is egy oldalt a készlettel, így ilyet is tudok már mutatni nektek:

Köszönöm LaceE!

És akkor jöjjön a többi állomás listája!

Jó utat kívánok mindenkinek!


A valóság tükre -Itt vagy most / You are here

2009. november 30., hétfő

Magical Holidays

Megint nyertem a DST játékán. Most egy WA packot :) Nézzétek csak:



Ugye milyen szép? :)

Új polc

Ezúton szeretnék gratulálni Kovaxkának, hogy a Rucola Designs újabb polcot kapott. Ezúttal a MLAS-nál :)
Nagyon büszke vagyok rád! És ez egyben nektek is remek hír, ha szeretitek Kovaxka munkáit, most érdemes bevásárolni, ugyanis egy hétig minden 50%-os árengedménnyel kapható.

A képre kattintva a boltba juttok :)

2009. november 26., csütörtök

FUN

Így, csupa nagybetűvel! Imádtam készíteni ezt az oldalam! Bár először a készlet megijesztett, de aztán megtaláltam a hozzáillő fotót, és attól kezdve beindultam. Lehet kicsit túlságosan is, de nekem így tetszik, ilyen színesen, vibrálóan és ezzel a háttérrel. :)



A második oldalam már kicsit szelídebb. A MLAS egyik kihívására készült. A játék lényege, hogy a felsorolt utasításokat követve kell megalkotni egy oldalt, így mindenkié hasonlít, de mégis más. Egy misztikus scraplift. :)
Akit érdekel, a fenti linkre kattintva elolvashatja (angolul) hogy miről is van szó.
Ez pedig az én képem:
És amivel készült, ez pedig Pretty Pixel legújabb készlete, a Sno' way! Holnaptól kapható az ESS-nél és a MLAS-nél. Black Friday kedvezménnyel, féláron.

2009. november 24., kedd

Legyen eszetekben: akit szeretnek, az van!

Két új oldalt hoztam nektek ebben a bejegyzésemben. Az első oldalamon Tündi van a karácsonyfa előtt. A felirat egy jókívánság, és ezt kívánom minden kedves blogolvasómnak.



Ne a hóban, csillagokban,
Ne ünnepi foszlós kalácsban,
Ne díszített fákon, hanem,
A szívekben legyen karácsony



Második oldalam is kicsit minimálra sikerült. Ezen is egy idézet van. Zeke László: Borzontorz és a Mikulás című meséjének egy részlete. Érdemes elolvasni, nagyon ajánlom mindenkinek. Így azt is megtudjátok, miért is ez a címe ennek a bejegyzésnek :)


Mindenkinek kellemes ráhangolódást kívánok az ünnepekre :)
A készlet, amivel oldalaim készítettem:

Rebecca új készlete. Nagyon szeretem a készlet határozott színeit, és az elemek is szuperek! Már kapható a MLAS-nél.

2009. november 20., péntek

Nyertem!!!

Játszottam Jopke játékán és nyertem!

Ránézésre beleszerettem ezekbe a keretekbe, és most annyira örülök, hogy az enyémek! Épp ma néztem Timo oldalait a SB galériában, amiket ezzel csinált, és imádom őket. Most már én is tudok ilyet csinálni! Nagyon boldog vagyok!

Keresés ebben a blogban

Miner kereső