Ezzel a történettel véget ér Alevtinánál a vendégeskedésem. Nem mondom, hogy bánom, mert megvan rá az okom, amiért több CT-met is visszamondtam. Gondolom már többen észrevettétek, hogy lecsökkent a blinkiek száma az oldalsávban. :) Hogy mi az oka, néhányan már tudjátok, a többieknek viszont még egy darabig titok marad. ;) Ne aggódjatok, hamarosan elárulom titkolózásom okát.
És akkor jöjjön az kötelező. Alevtina készlete, a Winter tale már kapható. A blogjában
ennél a bejegyzésnél találtok róla leírást bővebben, és a boltok linkjét is, ahol kapható.
Így mutat az előkéje:
Az állatkák nagyon tetszettek, aztán végül mégsem használtam fel őket. Így alakult. Mutatom az oldalaimat is:
A Jégkirálynő szerepében: Tünde lányom ;)
Itt pedig a három jómadár látható.
Ez kicsit minimál lett, de egyszerűen nem kívánkozott rá más semmi.